Výdělek na internetu

Informace o výdělku na internetu který vám může obstarat velký pasivní příjem.

20dollars-surf - Výdělek, jenž dokáže zastat práci

20dollars-surf - Výdělek, jenž dokáže zastat práci


O ČEM TO JE.

 

Princip jak vydělávat s 20dollars-surf je velmi jednoduchý. Vyděláváte tím, že surfujete na internetu, průměrně má 1 rodina denně zapnutý internet 5 hodin.

Za tuto dobu, pokud budete mít spuštěný svůj surfbar (reklamní banner od naší společnosti - velice malý - můžete si ho posunout kamkoliv na monitoru - zobrazuje reklamu) můžete získat 60 x 5 = krásných 300 bodů každý den, což za měsíc dělá 9 000 bodů, max. je možné získat za měsíc 10 000 bodů, což se dá hravě zvládnout.

S tím, že hodnota bodů je každý měsíc jiná se udržuje nezkrachovatelnost společnosti, ovšem hodnota bodů se stále pohybuje mezi 0,10 až 0,14 dolaru za 1000 bodů. Takže za měsíc na sebe vyděláte, když jste aktivní kolem 1,2 dolaru, což není skoro nic, ale ČTĚTE DÁL!

Jak už víte 1 vaše minuta se zaplým reklamním bannerem od naší společnosti vám vydělá 1 bod. Pokud ovšem chceme získat finanční svobodu a tím i větší příjmy je nutné svůj byznys duplikovat a to tím, že získáte další lidi do systému. A je důležité řici, že neplatíte vůbec žádné poplatky, nikdy nic neinvestujete, pouze získáváte tím se naše společnost liší od jiných multi level marketingů, protože ona si hledá svoje sponzory a investory sama.

A teď jak funguje duplikace. Dejme tomu, že seženete 5 schopných lidí, doporučíte jim tuto příležitost a tito lidé vám vydělají 60 centů měsíčně za to že budou aktivní, nelákavé? Čtěte dále. Je nutné své lidi vycvičit tak, aby sbírali další lidi a tím se sbírají lidé až do 10. úrovně, což znamená, že když každý sežene pouze 5 lidí, co každý den odsurfují 5 hodin, můžeme začít vést krásné počty. 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 5 x 900 = 8 789 062 500 bodů. Doufám, že stále chápete, 5 lidí sežene, daších 5 lidí, tak máme 25 lidí, každý sežene 5 lidí, máme 125 lidí a tak až do té desáté úrovně viz. příklad výše a vynásobíme 900 body, které pro nás každý získá za ten měsíc (máme z každého člověka ze všech úrovní 10%) a vězte, že mnoho lidí si s touto stránkou dokáží vydělat i více, než normální pracující člověk. Stačí jen mít chuť, na tom zapracovat.

 

REGISTRACE

 Registrace přes banner

make cash

 

Vlastni registrace : vlozite svuj mail a potvrdite JOIN na titulni strance. Logovaci udaje vam poslou mailem. Pak se lze na titulni strance zalogovat pod polozkou MEMBER ZONE. Stazeni instalacky surfbaru provedete po zalogovani pod menu INSTALL. Po spusteni surfbaru uz nic nezadavate, surfbar uz je tim ze jste ho stahli ze sveho profilu uzpusoben na vas profil (respektive email). Pokud surfbar chcete pouzivat na vice pocitacich (samozrejme NE soucasne) neni to problem. Opet plati - zalogovat se a opet odtud spustit instalacku na jinem PC.

 

Návod pro lepší orientaci

1. Tak pokud si registrovaný a máš staženou instalačku SURFBARU vytvoří se ti ikona na ploše. Po spuštění ti začnou běhat v rámečku reklamy, za které získáváš své první body. Surfbar se ti bude spouštět při každém zapnutí automaticky - tím nepřijdeš ani o jednu vteřinu. Body si můžeš průběžně kontrolovat na stránkách ve statistikách. Máš tam napsáno kolik máš bodů, refů a peněz.

 

2. Dalším způsobem jak získat další body je klikáním na reklamní banery - Nalezneš je v Menu - CLICKS Bonus. Na stránce budeš mít několik reklam s příslušným počtem bodů, který dostaneš za jejich shlédnutí. Každou reklamu můžeš jednou denně. Dělá to cca 150bodů denně

 

3. image Pokud se ti zobrazí toto v reklamním surfu, tak na to rychle klikni. Máš možnost vyhrát od 1-1000 bodů. Je to takový malý bonus co potěší. většinou se zobrazuje po 5minutách od přihlášení a po té cca každou hodinu.

 

4. Promotuj svůj link. Další body můžeš získat za zobrazování svého banneru a nebo kliknutí na odkaz, kterým sháníte referaly pod sebe. Nejlépe je využít nějakého Autosurfu kam zaregistrujete své stránky a necháte je prohlížet ostatní. Tím si zajistíte další body

 

Link vypadá takto, jen vy budete mít jiné ID číslo http://en.20dollars2surf.com/?ref=113257

 

Vlož tento link do nějakého autosurfu a on se už o výdělek postará sám. Link nalezneš v menu pod LINKS and banners.

 

Já používám tyto Autosurfy - Kliknutím na banner přejdete na stránky

zvýšení návštěvnosti stránek

surfing

Zvýšte si návštevnosť svojich webstránok ZDARMA - autosurf.sk

 

Zobrazování stránek si můžeš nastavit buď jako - pozor ne každá podporuje oboje varianty

A) Autosurf - stránky se budou zobrazovat lidem, kteří se na ně nebudou muset dívat, po několikasekundovém intervalu se jim stránka změní za jinou. Uživatelé tím získávají body pro zobrazování svých stránek. Takto budeš schánět body i ty, aby si své stránky mohl do Autosurfu zařadit. Je to nevhodné pro shánění reffů, pač je lidé nečtou ani neprohlíží, ale mají je zapnuté v jiném okně, ale naprosto perfektní pro získání bodů za zobrazení vašich stránek na 20dollars-surf

B) Manualsurf - Používal bych jako jednu z možností jak si sehnat refferaly pod sebe. Stránky se náhodně zobrazují uživatelům, kteří musí po určitém čase něco na stránce odkliknout a tím se dostanou na stránku další. Tento způsob přináší v autosurfu více bodů, pač lidé se na tyto stránky musejí podívat a tím se stává efektivní reklamou. Můžete si tak založit své stránky podobné jako jsou tyto. Klidně zkopírujte i obsah z návodem a začněte lovit reffy. Autosurfů je mnohem více stačí se jen poohlédnout v googlu. Toto jde přesně nastavit u websurfu.cz

 

Dobré je být i na zahraničních autosurfech. Refferaly můžete získávat ze všech zemí světa. Ze zahraničních jsou velice dobré tyto. Je to stejné jako u československých. Po registraci nalezněte něco jako My sites a tam si přidáte URL stránek, které chcete aby se zobrazovali uživatelům. Stejně tak si musíte na zobrazení vašich stránek vydělat sledováním ostatních stránek. po té musíte naspořený kredit ve vašem účtě převést na vaše stránky a ty se začnou automaticky zobrazovat do vypršení kreditu

http://biglistbigsales.com/files/ilovehits.jpghttp://i.ytimg.com/vi/asPOzpKHBWs/0.jpg

http://www.traffictaxis.com/images/header.jpghttp://www.brokemansmoneyportal.com/webtraffic/easyhits4u.gif

 

5. Další co v Menu 20Dollars můžeš vidět, tak jsou hry bingosurf a Whellsurf. Jsou to hry, které si můžeš jednou denně zahrát zdarma. Kolo štěstí 2x a získat tak další body a nebo peníze

 

Jak sehnat refferaly pod sebe.

1. Určitě již zmiňovaným způsobem v Autosurfech. Autosurfy taktéž nabízejí možnost sehnání refferalů a tím i nějaký ten zisk kreditů navíc.

2. Oslovte své známé, kamarády rodinné příslušníky, kolegy z práce.

3. Zřiďte si obdobné stránky jako jsou tyto. Použijte mé vlastní texty a vyrazte do boje. Je důležité, aby jste svým potencionálním refferalům vše vysvětlily, protože jedině tak vám to přinese ovoce. Pokud dobře zaškolíte své reffy oni zase zaškolí ty své. A jak již víte peníze máte z refů až do desáte linie, takže budete mít pod sebou lidi, které vůbec neznáte. tento systém je velice zajímavý a vytrvalým jedincům se již po 3 měsících začne odvděčovat velice slušným ziskem.

 

Body se vám každý měsíc promění automaticky v peníze a po navršení limitu 40 dolarů vám budou vyplaceny na elektronický účet PAYPAL. Odtud si je samozřejmě budete moci vyplatit na kreditní kartu.

 

Paypal si můžete založit zde - je tam přibalen i podrobný návod - vše je velice snadné

 


REGISTRACE DO SYSTÉMU

 Registrace přes banner

make cash

 

Kdyby se vám nezapočítávali body - Dejte tomu šanci do následujícího dne, tak zkuste přeinstalovat surfbar

 

Důkaz výplaty

Obrázek

 
UPOZORNĚNÍ: Odkazy, které získáte z tohoto webu, jejich soubory nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nesou servery na které odkazujeme.